Meeskond

JUHATUS

 Lauri Laast
 Juhatuse esimees / Müük
 E-mail: lauri.laast@fenestra.ee

 Katrin Kinkar
 Juhatuse liige / Finantsjuht
 E-mail: katrin.kinkar@fenestra.ee 

 Riho Prass
 Juhatuse liige / Tootmisjuht
 E-mail: riho.prass@fenestra.ee 

 

MÜÜK

 

   

 Helena Kesa
 Projektijuht
 E-mail: helena.kesa@fenestra.ee
 Telefon: +372 606 3262 

 

 Silver Simulask
 Suurkliendi projektijuht
 E-mail: silver.simulask@fenestra.ee
 Telefon: +372 5886 1131

 Kulla Rüütel
 Ekspordi projektijuht / TKKS
 E-mail: kulla.ruutel@fenestra.ee
 Telefon: +372 606 3252

 Martti Siitam
 Äri- ja erakliendi paigaldusjuht
 E-mail: martti.siitam@fenestra.ee
 Telefon: +372 514 4445 

 Kalju Olmre
 Logistik
 E-mail: kalju.olmre@fenestra.ee
 Telefon: +372 5340 1028

 

 

TOOTMINE / OST

 

 

 

Ilmar Oja
Tootearendusjuht
E-mail: ilmar.oja@fenestra.ee
Telefon: +372 606 3257

Margot Männard
Tarneahelajuht
E-mail: margot.mannard@fenestra.ee
Telefon: +372 506 2607   

 

Kristi Voore
Ostuspetsialist
E-mail: kristi.voore@fenestra.ee
Telefon: +372 514 9935

Riho Teesalu
Lao juhataja
E-mail: riho.teesalu@fenestra.ee
Telefon: +372 511 0819

 

 

TUGITEENUS

 

 

 

 Kaidi Kinkar
 Pearaamatupidaja
 E-mail: kaidi.kinkar@fenestra.ee
 Telefon: +372 606 3263 

 Laine Margus
 Ostu- ja müügiarvete käsitleja
 E-mail: laine.margus@fenestra.ee
 Telefon: +372 606 3253

 Märt Mikkov
 Sise- ja kvaliteedikontrollijuht
 E-mail: mart.mikkov@fenestra.ee
 Telefon: +372 512 8269

Jaak Laanemets
IT-juht
E-mail: jaak.laanemets@fenestra.ee
Telefon:

Toomas Laast
Tehnohoolduse juht
E-mail: toomas.laast@fenestra.ee
Telefon: +372 5885 7203