Lisad

Hea varustustase kuulub kõigile Fenestra akendele ja rõduustele. Lisaks võid valida veelgi varustust juurde, mis lihtsustavad akende kasutamist ja hooldust ning teevad elamise mugavamaks.
 
Käepidemed
Käepidemed kuuluvad aknatellimuse juurde. Meilt saad vastavad käepidemed ka lapselukuga ja just nendele akendele, millistele vaja. Käepidemete standardvärvused on valge ja kroom.
Lihtsustamaks kasutamist ja lahtipüsimist on saadaval erinevaid lisadetaile. Fenestra rõduustel on käepidemed ja lahtipüsimissüsteemid standardis. Ka lukustamiseks on valikus erinevaid võimalusi.
 
 
 
Putukavõrgud
Avatavatele akendele on võimalik lisada toa poolt paigaldatavad ja teisaldatavad putukavõrgud. Putukavõrgu raam on alumiiniumist ning viimistletakse akna välistooniga sama värvi. Fenestra putukavõrgud on musta värvi klaaskiudvõrgust. 
 
 
 
Ribakardinad ja rulood
Stiilsed ja kodu sisustusse sobivad ribakardinad lisavad elamismugavust. Mõistlik on tellida ribakardinad koos akendega. Energiasäästlike klaaspakettide korral soovitame ainult valgeid ribakardinaid. Võid valida ka integreeritud ribakardinad, kus nöörid ja juhtmehanismid on peidus raamide vahel. Hoone seespool on aknaraamil näha vaid reguleerimisnupp.
 

 

Tuletõkkeaken
Fenestra tuletõkkeaken kaitseb sind ja sinu vara äärmistes tingimustes. Tulekahju korral see aken takistab tule levikut hoones, ühelt korruselt teisele ja annab lisaaega hoone turvaliseks evakueerimiseks.
 
 
 
Tuulutusventiilid
Tuulutusventiilid aitavad tagada efektiivse ventilatsiooni kodus. Kui vanad aknad asendada uutega, on oluline tagada efektiivne ventilatsioon ruumis. Ventiilid hoolitsevad selle eest, et siseõhk on värske ja tervislik. Ventiilid on projekteeritud selliselt, et välisõhk seguneb sooja siseõhuga toa ülaosas ja tuuletõmbust ei ole tunda.
 
 
 
Värvikataloog
Fenestra akende ja rõduuste värvivalik on lai. Värvitooni on võimalik valida RAL kataloogist, peitsitooni Akzo TINTEX kataloogist.